Bijeenkomst voor opleiders in ouderenzorgorganisaties en docenten
Evenement datum: 13 april 2026
Werk jij mee aan de ontwikkeling van (toekomstige) zorgprofessionals in jouw organisatie en houd je je bezig met het thema werkplekleren? Dan ben je van harte uitgenodigd voor onze volgende bijeenkomst voor opleiders binnen zorgorganisaties, het mbo of hbo.
Deze bijeenkomst staat in het teken van het thema werkplekleren. Onderling worden mooie praktijkvoorbeelden gedeeld en er is gelegenheid om ervaringen met andere opleiders uit te wisselen. Paulien Koop en Patricia Jepma, onderwijsadviseurs bij UNO Amsterdam, delen verder de nieuwste kennis uit onderzoek die gebruikt kan worden bij het opleiden van (toekomstige) zorgprofessionals.
De bijeenkomst wordt vormgegeven aan de hand van de wensen van de deelnemers. Heb je dus een specifiek vraagstuk over werkplekleren? Mail ons voor 15 maart zodat we jouw inbreng kunnen meenemen. Neem hiervoor (of voor andere vragen) contact op met Patricia Jepma via p.jepma@amsterdamumc.nl
Inschrijven kan hier.
Voor wie: praktijkopleiders, opleidingsadviseurs, mbo- en hbo-docenten en andere betrokkenen bij het opleiden van (toekomstige) zorgprofessionals in de langdurige zorg.
Datum en tijd: maandag 13 april 2026, 13.00u-16.00u
Locatie: UNO Amsterdam, de Boelelaan 1109, 1081 HV Amsterdam
Kosten: geen